Listopad 2016

Okouzlující Francouzky

12. listopadu 2016 v 18:33 | Mudroočka |  Zápisky
VLASY SI NEBARVÍ
Mají přírodní barvu a aťuž je to kaštanově hnědá nebo světlá blond, jedinou barvu, kterou použijou je ta přesně v jejich odstínu, aby vlasy oživily.
ŽÁDNÝ FÉN
Byť se to možná pro některé ženy zdá nemožné, v klidu se dá žít i bez fénu. Ani Francouzky ho nepoužívají, raději vysuší vlasy ručníkem a pak je nechají uschnout přirozeně. I díky tomuto je výsledkem jinak nenapodobitelný efekt.
NE KAŽDODENNÍMU MYTÍ
Žádná z pravých Franouzek nedopřává svým vlasům mytí každý den. Protože až druhý den vlasy mají teprve ten správný vzhled. A pokud už jsou třetí den v kritickém stavu - svážou je do drdolu.
VLASY BEZ DOPLŇKŮ
Ať už používáte barevné pinetky, čelenky nebo mašle, ony to nedělají. A mají k tomu své důvody. Stačí jen jediný vlasový doplněk (nedejbože) sladěný se zbytkem outfitu a vše je jasné - příliš jste se snažila!
Z DOMU SE SUCHÝMI VLASY
Raději než ráno vyběhnout z domu a na hlavě mít prameny stále mokrých vlasů, Francouzky si je umyjí večer. Jděte někdy spát s ještě vlhkými vlasy a uvidíte, ráno budou vypadat skvěle podle hesla: I woke up like this. Doslova.
PARFÉM JE NUTNOSTÍ
Francouzky jsou pro svou slabost na parfémy známé. Když je používají, nezapomenou ani lehce poprášit své vlasy. Právě takovéto maličkosti vytvářejí nenahraditelné kouzlo.


Nalezený obrázek pro marion cottilard


Obstály byste?


zdroj: www.moda.cz, zprostředkovatel obrázků: bing