Vzpomínky

6. ledna 2017 v 15:16 | Mudroočka |  Zápisky

,,Události odplynou, vzpomínky zůstanou"


Určitě znáte ten pocit, kdy strašně chcete něco napsat, ale nic vás nenapadá. Takové stavy řeším tak, že si řeknu, že napíšu článek na první věc, co mě napadne. Takže vzpomínky.
Ty má snad každý. Je pozoruhodné, že třeba někdo vypráví příběh, a vás hned napadne, že něco podobného se vám už stalo, že to vlastně znáte.


Když se zaměřím na ty svoje:
Pamatuji si na svoje dětství. Byla jsem strašně zvídavé dítě, všude jsem vlezla, takže o modřiny nebyla nouze:-). Když jsem povyrostla a narodil se mi brácha, hrála jsem si s ním jako s panenkou (chudák:D). Pořád jsem ho brala z postýlky, běhala s ním, ,,učila ho chodit" (- dvouměsíční dítě :-)). No, teď mi to náležitě vrací samým otravováním.

Asi nejvíc vzpomínek mám z období jedenácti až třinácti let (třináct je mi teď). Tam se toho událo strašně moc.

Začala jsem hrát na příčnou flétnu, vystřídala čtyři školy (- to je určitě pozoruhodné :-P), poprvé chtěla všechny zabít... (prosím, berte s rezervou:-D) A začala jsem si uvědomovat důležité věci.

Ani nevím jak, ale spustil se u mě takový nějaký systém, díky němuž jsem si ,,převáděla chyby na ponaučení". Asi to zní divně, ale začala jsem si uvědomovat, proč je všechno tak, jak je. A začala měnit svůj život. Rozhodla jsem se, že: budu sama sebou, budu žít TEĎ a TADY, budu myslet optimisticky, nebudu se bát (tím je myšleno nebát se toho, jak věci dopadnou - mám vyzkoušeno, že to funguje) a budu věřit, že se mi vyplní všechna má přání (další vyzkoušený recept - když si svá přání uvědomíte, opravdu si je přejete a uvěříte, že se vám splní, opravdu se splní).
Když se zamyslím nad posledními dny, nevím co mě napadne jako první. Je tam tolik věcí...
Každý den se stalo něco zajímavého a život mě začal bavit. A toho si moc vážím a přeji si, aby to tak bylo i dál:-).

Mudroočka
blog-slecny.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 8. ledna 2017 v 20:08 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama