Správný kamarád?

7. února 2017 v 21:54 | Mudroočka |  Zápisky
KONEC.

Toto jedno jediné slovo nás dělí od všeho a ničeho. Nejsem filozof, ani nějaký esoterik, ale občas mám otázky: ,,Co bude po smrti? Jaký je smysl života? Jak to všechno funguje?" Nevím.

Poslední dobou jsem strašně zmatená. Ve třídě je spousta skvělých lidí, ale já nevím, s kým se mám bavit. S jednou holkou je mi dobře, myslím, že ji zajímají moje názory a... prostě se mnou chce trávit čas. Bohužel to ale není ten typ člověka, kterému byste mohli říct nějaká tajemství. Alespoň tak mi to říká má intuice. A taky se - dle mého názoru - nedokáže pořádně uvolnit.

Nalezený obrázek pro kamarádi

Pak je tu druhá holka. Taky je strašně fajn. Jdou s ní dělat samé ,,kraviny", baví se s klukama a... takovou kamarádku jsem si vždy přála. Problém je v tom, že se se mnou nebaví až tolik, přesněji řečeno se mnou tráví čas, ale dívá se u toho do mobilu. Je to holka s těžkou minulostí. První člověk na světě, kterému jsem se mohla vypovídat ze svých problémů - od kterých se mi díky tomu ulevilo. Cítím k ní určitý ,,závazek" za to, že jsem se jí mohl svěřit.

Strašně ráda bych se bavila s oběma, vlastně s celou třídou. Ono to ale nejde, když je vás ve třídě třicet dva.

Asi tu píšu samé nesmysly, ale doufám, že se mi to napsáním sem celé vyjasní.

Strašně miluju uvolněný lidi, co dokážou blbnout. Zkrátka zůstanou navždy dětmi (viz film Hledání země Nezemě). Strašně moc bych chtěla být taková, uvolněná. S ničím si nedělat starosti, být v klidu... Ale jde to vůbec? Snad jo, možná stačí ,,jen" NEDĚLAT SI S TÍM STAROSTI.

Každopádně děkuji za přečtení, a zajímaly by mě vaše názory na mou situaci:-)


PS: mrzí mě, že už tolik nepíšu, ale mám teď strašně málo času:-(.

Mějte se skvěle

Mudroočkazprostředkovatel obrázku: bing
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama